Ми працюємо в тісному співробітництві з різними галузями промисловості, що допомагає підтримувати нашу кваліфікацію на високому рівні

Michael R. Scotch

Про бюджетну класифікацію

Щодо визначення предмета закупівлі

Річний план закупівель

Єдиний закупівельний словник

ДК 021:2015

ДЕРЖАВНИЙ КЛАСИФІКАТОР ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ

ДК 016:2010

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ  Н А К А З  N 1116 від  14.01.2011 Про бюджетну класифікацію

 

 

 

Щодо внесених змін до Порядку визначення предмета закупівлі №3302-06/1430-06 від 20.01.2016

 

 

 

РІЧНИЙ   ПЛАН  ЗАКУПІВЕЛЬ на 2016 рік

 

Національний класифікатор “Єдиний закупівельний словник” (ЄЗС) призначений для стандартизації опису в договорах (контрактах) предмета державних закупівель, забезпечування більшої прозорості процедур закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти, створювання ефективного конкурентного середовища у сфері державних закупівель, а також підтримування участі вітчизняних суб’єктів господарювання у торгах за межами України.

Єдиний закупівельний словник згармонізований з європейським закупівельним словником Common Procurement Vocabulary (CPV).

Єдиний закупівельний словник складається з основного та додаткового словників, які є автентичними перекладами CPV, у редакції додатка I до Регламенту ЄС № 2195/2002 Європейського Парламенту і Ради та поправок до додатка I згідно з Регламентом Комісії ЄС № 213/2008.

В основному та додатковому словниках назви продукції та послуг - предметів закупівель, а також описи їхньої призначеності чи додаткових характеристик мають англійські відповідники.

Державний класифікатор продукції та послуг (далі - ДКПП) - систематизоване зведення назв угруповань продукції та послуг, кодування яких побудовано на ієрархічній системі класифікації.

 

 

©TenderConsult.In.UA 2015 // Допомога і консультації

View the PDF