НАКАЗ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ від 29.04.2013 № 68

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.04.2013                                                                                                    № 68

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов'язань та проведення платежів

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Указу Президента України від 13.04.2011 № 460/2011 „Про Положення про Державну казначейську службу України”, наказів Міністерства фінансів України від 24.12.2012 № 1407 „Про затвердження Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.01.2013 за № 130/22662, від 02.03.2012 № 309 „Про затвердження Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.03.2012 за   № 419/20732, та від 23.08.2012 № 938 „Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.09.2012 за № 1569/21881, та з метою уніфікації процедур попереднього і поточного контролю при казначейському обслуговуванні розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів.

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо переліку підтвердних документів для реєстрації бюджетних зобов'язань та оплати рахунків (далі — Методичні рекомендації), що додаються.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного казначейства України від 14.09.2010 № 330 „Про затвердження Методичних рекомендацій щодо переліку підтвердних документів, які надаються розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів на стадії реєстрації зобов'язань та оплати рахунків”.

3. Управлінню розвитку, міжнародного співробітництва та зовнішніх зв’язків розмістити на веб-порталі Державної казначейської служби України затверджені Методичні рекомендації.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Державної казначейської служби України відповідно до розподілу обов'язків, начальників головних управлінь Державної казначейської служби України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі та начальників управлінь (відділень) Державної казначейської служби України у районах, районах у містах обласного, республіканського значення.

Голова                                                                                                   С.І. Харченко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

   Наказ Державної казначейської

    служби України

                                                                                              від 29.04.2013 №68

                     Методичні рекомендації щодо переліку підтвердних документів для реєстрації

                   бюджетних зобов’язань, бюджетних фінансових зобов’язань та проведення платежів

1. Ці Методичні рекомендації визначають перелік підтвердних документів, які надаються розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів на стадіях реєстрації бюджетних зобов'язань, бюджетних фінансових зобов’язань та проведення платежів.

2. До органів Казначейства на стадіях реєстрації бюджетних зобов’язань, бюджетних фінансових зобов’язань та проведення платежів надаються підтвердні документи, передбачені законодавством, в залежності від сутності платежу.

Перелік підтвердних документів для реєстрації  бюджетних зобов’язань, бюджетних фінансових зобов’язань та проведення платежів, наведено у додатку.

3. Договори, які подаються разом з реєстром бюджетних зобов’язань, повинні містити істотні умови відповідно до законодавства.

 

Начальник Управління методології

з обслуговування бюджетів,

бухгалтерського обліку та звітності                                                       Н.І. Сушко

 

ВложениеРазмер
Перелік підтвердних документів для реєстрації.doc143 КБ